בשבת 27.12.14 קיימה קבוצת ארז שסיימה את המוסד בשנת 1958 מפגש במענית. בני הקבוצה שהגיעו ל- 75 שנים, ילדי מענית הראשונים, זכו למפגש בהרכב מלא, עשיר בסיפורים וזכרו את חבריהם לקבוצה הקבורים בבית העלמין. |
![](/uploads/arez/hadarn.jpg) ![](/uploads/arez/talilas.jpg) |
הפגישה החלה בביקור בבית העלמין, שם קבורים 3 מחברינו: עמוס גרין( האח של שאלן גרין), טלילה שועלי (גזית ), נעמי הדר . ליד כל קבר הוקראו דברים לזכרם ונשמעו חוויות וסיפורים עליהם. |
![](/uploads/arez/mfgas.jpg) |
![](/uploads/arez/tmmhzor.jpg) |
בהמשך המפגש נערך ביקור באתר הפילבוקס ושם סיפורי סיפורי מלחמת השחרור, כאשר ילדי מענית היו בני 7-9 שנים.
בתום סיור בקיבוץ נערכה פגישה חופשית במועדון בית חביבה במענית, שם דאגה הילה וויס (הנכדה של וילי ותמר גרואג ז"ל ) לארוחת צהריים. בהמשך המפגש קינחו בסיפורים, שירים ואווירה טובה שליווה את השעות הרבות שהיו יחד.תמונות נוספות מהמפגש באתר מענית: בתפריט תמונות לחץ כאןצילם וכתב : יגאל ברקת |
ברכות לבני הקבוצה לגיל 75
![](/CuteSoft_Client/CuteEditor/Images/emcake.gif)
|